PARTNERZY

 

Zapraszamy również do naszego sklepu internetwego:

Czysty Zysk współpracuje z firmami polskim i zagranicznymi oferując sowim klientom produkty najwyższej jakości. Nasi partnerzy to:

Mottem firmy WOBET - HYDRET jest "Polska myśl techniczna i Polska produkcja w trosce o nasze środowisko". W tym celu nawiązała ona współpracę z polskimi placówkami badawczymi i instytutami naukowymi, zaangażowanymi w sprawy oczyszczania ścieków. Rozwinęła technologię produkcji zbiorników na ścieki z żywic poliestrowych oraz systemów oczyszczania ścieków, które spełniają wymogi PN oraz standardów DIN. Oferta WOBET – HYDRET obejmuje oczyszczalni dla domów jednorodzinnych jak i dla szkół, obiektów wczasowych czy nawet małych osiedli. Posiada ona atest higieniczny i aprobatę techniczną zarówno na osadniki gnilne jak i na zbiorniki bezodpływowe. Warto podkreślić, że jest to inicjatywa całkowicie polska, oparta wyłącznie o naszą myśl techniczną, krajowe i zagraniczne surowce. 

Nazwa Kingspan jest w branży budowlanej synonimem postępu technicznego, wysokiej jakości produktów oraz innowacyjnych rozwiązań. W połączeniu z silnym zapleczem technicznym i logistycznym, pozwala to Grupie zdobywać i utrzymywać pozycję lidera na rynku międzynarodowym. Grupa Kingspan jest producentem naziemnych i podziemnych zbiorników do gromadzenia wody deszczowej   TitanAqua.  Oferta podziemna to kompletne systemy złożone z podziemnych zbiorników z PE (pojemność od 2000 do 24 000 litrów) wyposażonych w niezbędne akcesoria umożliwiające zarządzanie podbieraniem oczyszczonej deszczówki do celów ogrodowych lub domowych.tej Zbiorniki naziemne obejmują szeroką gamę zbiorników (okrągłe, dekoracyjne i prostopadłościenne o poj. od 100 do 1500 litrów), ustawianych na zewnątrz budynku przy rurze spustowej systemu rynnowego, a także dostosowany do średnic rur asortyment zbieraczy i filtrów.

 

Trawarica jest naszym partnerem z zakresu wykonastwa. Firma specjalizuje się w projektowaniu i zakładaniu ogrodów. Jej domena są stawyt kąpielowe, oczka wodne, kaskady. W realizacjach ogrodów bardzo często wykorzystywane są systemy do gromadzenia wody deszczowej, która ma póxniej swoje zastosowanie np. w nawadnianiu ogrodu.