Promocje, oferta, cennik Wrocław

 

Oczyszczalnia drenażowa firmy Wobet – Hydret z osadnikiem 1 komorowym dla 2 – 4 mieszkańców. Oczyszczalnia składa się z osadnika gnilnego jednokomorowego o objętości 2 m3 z filtrem, rur drenarskich 48 mb, geowłókniny 48 mb, studzienki rozdzielającej ścieki oczyszczone, rur kanalizacyjnych niezbędne do podłączenia oczyszczalni do wyjścia rury kanalizacyjnej w budynku.

 
Promocyjna cena kompletnej oczyszczalni to 3270,00 zł
Główne zalety tego rozwiązania to:
- działanie grawitacyjne – do prawidłowego funkcjonowanie nie jest potrzebna energia elektryczna,
- posiada Aprobatę Techniczną i Atest Higieniczny,
- prosta konstrukcja,
- prosta instalacja,
- niskie nakłady inwestycyjne,
- możliwość rozbudowy. 

Oczyszczalnia drenażowa Ekodren Pakiet K64 dla 4 osób maksymalne dzienne zużycie wody - 750 L posi. Oczyszczalni składa się z osadnika gnilnego SA 2000 o wymiarach dł. x szer. x wys. [m] (3 x 1,2 x 0,9), 6 modułów IN-DRÄN, rur rozsączających PE 110 - 7,5 mb, pokrywy, geowłókniny 100 g/m2. Drenaż to jedyne 7,5 m długości!
System IN-DRÄN stanowi doskonałe rozwiązanie problemów w miejscach, gdzie dostępna jest ograniczona ilość miejsca, występują trudne warunki terenowe (glina, ił, glina piaszczysta), wysoki poziom wód gruntowych, niewystarczająca przepuszczalność gruntu, lub stary, niedrożny układ infiltracji. Posiadamy kompletne systemy oczyszczania ścieków dla pojedynczych gospodarstw domowych. System IN-DRÄN może być stosowany zarówno w mniejszych jak i większych instalacjach, ponieważ wytwarzane przez nas produkty łatwo można ze sobą łączyć, tak by tworzyły większe układy.  Nasze oczyszczalnie z modułami IN-DRÄN pracują m.in. w szkołach, hotelach, gospodarstwach agroturystycznych oraz polach golfowych. 
 

Promocyjna cena na oczyszczalnie dla 4 osób to 6900,00 zł. Nie przegap takiej okazji, zamów już dziś!

Zalety oczyszczalni IN Dran:

- koszty zakupu i montażu przydomowej oczyszczalni zwracają się już po 2 latach
- 10 letniego okresu gwarancji,
- posiadają europejski znak CE
- bardzo krótki i wydajny drenaż,
- jest to oczyszczalnia drenażowa na każde warunki gruntowe, sprawdzona na ponad 30000 działających urządzeń w Szwecji, Norwegii, Finlandii oraz już 500 w Polsce,
- niski osadnik gnilny pozwala na montaż na terenach o podniesionym poziomie wód gruntowych,
- bardzo dobrze funkcjonują w glinie, ile.
 
 
służą do oczyszczania ścieków bytowych powstających w gospodarstwach domowych. Są lekkie, kompaktowe i wymagają niewielkiej głębokości posadowienia. Technologia oczyszczania ścieków stosowana w oczyszczalniach REWATEC jest niezwykle korzystna ze względu na prostotę instalacji. Systemy oczyszczania ścieków metodą SBR z wykorzystaniem zanurzonych aeratorów są obecnie najczęściej stosowaną w Europie w pełni biologiczną technologią oczyszczania ścieków. Są kompaktowe, wymagają niewielkiej głębokości posadowienia, cechują się łatwą w użyciu technologią.
  Kompletna oczyszczalnia SBR dla 4 - 5 osób już od 14140,00 zł 

 Zalety oczyszczalni REWATEC:

 

- wyjątkowo trwałe zbiorniki, nadające się również do posadowienia w wodach gruntowych, publicznych arteriach komunikacyjnych i w trudnych warunkach gruntowych
- trwała szczelność, 100% odporność na działanie ścieków (20 lat gwarancji)
- test trwałości przeprowadzony wg normy EN 12566-3 wykazał, że zbiornik bez problemu wytrzymuje maksymalne obciążenie przekraczające 13 ton (co odpowiada pokryciu warstwą ziemi o grubości 1,95 m). Nie pojawiły się żadne uszkodzenia, pęknięcia czy zniekształcenia.
- bezpieczna i wysoce skuteczna technologia oczyszczania ścieków przy niewielkiej wymaganej pojemności zbiornika
- niskie zużycie energii elektrycznej (tylko 0,15 – 0,20 kWh na osobę na dobę)
- braku zakłóceń elektrycznych i technicznych
- braku uciążliwości dźwiękowej i zapachowej
- dobre wyniki oczyszczania w różnych warunkach obciążeniowych ściekami
- brak niebezpieczeństwa powstawania zatorów, prosty dostęp w celu konserwacji
- pływający system oczyszczania ścieków SBR, gwarantuje łatwość adaptacji w sytuacji zmiany liczby mieszkańców
- wysoka jakość zgodna ze standardami europejskimi i normami bezpieczeństwa, certyfikowane pompy i technologia sterowania
-obsługują od 2 do 50 RLM (mieszkańców),
-możliwość zaadaptowania starego szamba do potrzeb oczyszczalni.
 

 SYSTEMY DOMOWO - OGRODOWE - HOUSE Complex

służą do magazynowania, a następnie wykorzystania wody deszczowej zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz do celów bytowo-gospodarczych takich jak: spłukiwanie WC, pranie, sprzątanie oraz podlewanie trawnika.

Systemy mogą być wykorzystywane przez cały rok. Składają się z kompletnego zbiornika z pokrywą, filtrem, poborem wody i przelewem oraz umieszczonej w pomieszczeniu technicznym budynku centrali sterującej wyposażonej w pompę oraz niezbędne akcesoria umożliwiające pobór wody ze zbiornika i wprowadzenie jej do niezależnej instalacji wodociągowej (WC, pralka, sprzątanie i podlewania). W przypadku okresowego braku wody deszczowej w zbiorniku, instalacja jest automatycznie dopełniania wodą wodociągową.
Kompletny system do zbierania i wykorzystania wody deszczowej w ogrodzie Garden Complex składa z zbiornika 3 m3 z dopływem i odpływem przelewowym, zamontowanym filtrem przepływowym, pompą oraz rurą doprowadzającą wodę do skrzynki ogrodowej, służącej do poboru wody.
Cena 6550,00 zł.
Kompletny system do zbierania i wykorzystania wody deszczowej w ogrodzie Hause Complex składa z zbiornika 3 m3 z dopływem i odpływem przelewowym, zamontowanym filtrem przepływowym, pompą, automatycznym przełączeniem na pobór wody z sieci, kiedy w zbiorniku nie ma wody deszczowej oraz rurą doprowadzającą wodę do skrzynki ogrodowej, służącej do poboru wody. 
Cena  9000,00 zł.
 Pełen asortyment produktów znajduje się na stornie naszego sklepu internetowego http://aquatechnika.com.pl/
Wszystkie podane ceny są cenami netto.