Stawy kąpielowe Wrocław

Stawy kąpielowe

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i budową stawów kąpielowych – doskonałej alternatywy dla konwencjonalnych odkrytych basenów oczyszczanych chemicznie. Stawy są zwykle tańsze w budowie i eksploatacji (zaledwie 20-30% kosztów eksploatacyjnych), czego dowiodły niemieckie badania.

Staw kąpielowy wzbogaca krajobraz ogrodu, będąc jednocześnie rozwiązaniem przyjaznym środowisku.  Stwarza nowe możliwości rekreacji i odpoczynku i przyciąga wzrok. Dzięki odpowiedniemu projektowi stawu, możesz oswoić dziką naturę we własnym ogrodzie i zamknąć w nim niepowtarzalną atmosferę wraz z bogactwem świata roślinnego.

Nowoczesne rozwiązania techniczne i serwis firmy Czysty Zysk sprawiają, że możesz mieć pewność, że woda w stawie kąpielowym będzie stale czysta i wolna od bakterii i zarazków bez konieczności stosowania chemii. 

Stawy kąpielowe to rozwiązanie zyskujące na popularności w całej Europie. W samej Austrii szacuje sie ich ilość na ok. 16 tys. obiektów. Wiele stawów budowanych jest także na Węgrzech, w Czechach i Słowenii.