Studzienki kanalizacyjne Wrocław


Typoszereg studni kanalizacyjnych z dnem w postaci kinety przeznaczony jest do instalacji w systemach kanalizacji grawitacyjnej. Studzienki wykonane są z polietylenu o wysokiej gęstości (HDPE). Zarówno konstrukcja, jak i zastosowany materiał umożliwiają skrócenie czasu koniecznego na zamontowanie oraz dokonanie przyłączy.

Oferujemy studzienki w szerokim zakresie średnic i wysokości. Standardowo wykonywane są one w wysokościach zwiększających się co 500 mm, np. 1500, 2000, 2500 mm. Studzienki o średnicy powyżej 800 mm posiadają stopnie złazowe. Istnieje możliwość zakupu studzienki w częściach, tj. podstawa (kineta), komora robocza (nadstawka) oraz zwieńczenia (stożek redukcyjny). Umożliwia to zestawienie na miejscu montażu odpowiedniej wysokości studzienki z właściwą kinetą. Wiąże się to również z koniecznością spawania lub wciskania na uszczelkę poszczególnych części. Dodatkowo właz rewizyjny może posiadać nadbudowy o wysokości od 200 do 500 mm.

Dostarczane studzienki posiadają króciec odpływowy z możliwością podłączenia rur o trzech średnicach (np. 200, 160, 110). W celu podłączenia rury dopływowej należy zastosować wiertarkę z wyrzynarką do otworów. W powstałym otworze umieszczamy profilowaną uszczelkę wlotową, w którą wkładana jest rura dopływowa.

W przypadku rury odpływowej, podłączenie odbywa się za pomocą króćca, który jest obcinany przy końcu opowiadającej nam średnicy. Na wystający króciec nakładany jest kielich rury odpływowej

 Pełen asortyment produktów znajduje się na stornie naszego sklepu internetowego http://aquatechnika.com.pl/