Szamba Wrocław

Firma Czysty Zysk specjalizuje się w sprzedaży i montażu szamb betowych, plastikowych oraz szamb ekologicznych na terenie dolnego śląska i okolic.

 Zadzwoń zapytaj o cenę +48 604 108 143

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

szamb betonowych,

plastikowych (polietylen),

szamb ekologicznych

Zbiornik bezodpływowy

to rozwiązanie zwane potoczenie „szambem”. Jest to urządzenie bardzo proste, lecz uciążliwe w użytkowaniu. Polega na umieszczeniu w gruncie w pobliżu nieruchomości (w odległości ok. 10 m) szczelnego zbiornika, którego objętość jest odpowiednio dobrana do inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zbiorników z tworzywa sztucznego i żelbetowych. Inwestycja w szambo jest uzasadniona jedynie przy bardzo złych warunkach gruntowych glina nieprzepuszczalna, bardzo wysoki poziom wód gruntowych. Dla pozostałych przypadków zalecamy montaż przydomowej oczyszczalni ścieków ze względu na znaczni niższe koszty użytkowania. Koszty eksploatacji szamba dla 4 osobowej rodziny w ciągu roku to ok. 3000,00 zł a oczyszczalni tylko 150,00 zł.

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółową kalkulacją.  

Porównanie kosztów eksploatacji przydomowej oczyszczalni ścieków i szamba

 Wielkość zbiornika zależy od liczby mieszkańców nieruchomości. Czteroosobowa rodzina powinna posiadać zbiornik o objętości ok. 8,4 m3 Wynika to z przeliczenia emitowanych ścieków przez okres 14 dni. Jedna osoba zużywa ok. 150 litrów wody na dzień - wytwarza 150 litrów ścieków na dzień.   

 4 os. ∙ 0,15m3 ∙ 14 dni = 8,4 m3

 

Obliczanie pojemności szamba dla wymagań danej inwestycji to:
 
 Ilość mieszkańców x 0,15 m3 x 14 dni = pojemność szamba
 
Posiadamy własny sprzęt budowlany
 
Dostępny  na terenie Wrocławia i okolic .

oraz sklep internetowy o zasięgu krajowym:

www.aquatechnika.com.pl