Wykorzystanie wody deszczowej w domu i ogrodzie Wrocław

 Systeymy zagospodarowania wody deszczowej w domu i ogrodzie

Służą do magazynowania, a następnie wykorzystania wody deszczowej zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz do celów bytowo-gospodarczych takich jak: spłukiwanie WC, pranie, sprzątanie oraz podlewanie trawnika.

Systemy mogą być wykorzystywane przez cały rok. Składają się z kompletnego zbiornika z pokrywą, filtrem, poborem wody i przelewem oraz umieszczonej w pomieszczeniu technicznym budynku centrali sterującej wyposażonej w pompę oraz niezbędne akcesoria umożliwiające pobór wody ze zbiornika i wprowadzenie jej do niezależnej instalacji wodociągowej (WC, pralka, sprzątanie i podlewania). W przypadku okresowego braku wody deszczowej w zbiorniku, instalacja jest automatycznie dopełniania wodą wodociągową.

Należy pamiętać, iż w przypadku systemów HOUSE Complex konieczne jest zaprojektowanie i wykonanie osobnej instalacji wodociągowej wykorzystującej deszczówkę, a więc decyzję o zainstalowaniu systemu domowo-ogrodowego należy podejmować już na etapie projektowania obiektu mieszkalnego.

Nasza firma proponuje swoim klientom zintegrowanie systemu do gromadzenia wody deszczowej z systemem automatycznego nawadniania.

Zagospodarowanie wody deszczowej dla domu i ogrodu

 Pełen asortyment produktów znajduje się na stornie naszego sklepu internetowego
 
http://aquatechnika.com.pl/

Aquatechnika - zagospodarowanie wody deszczowej