Wykorzystanie wody deszczowej w ogrodzie Wrocław

Systemy zagospodarowania wody deszczowej w ogrodzie

służą do magazynowania, a następnie wykorzystania wody do podlewania trawnika w okresie wiosna – jesień. Oprócz tego, wodę można też używać do innych celów takich jak: mycie samochodu, prace porządkowe dookoła domu itp.

Woda spływająca z dachu systemem rynnowym poprzez rurę spustową doprowadzana jest rurami ułożonymi pod ziemią do zbiornika podziemnego. Następnie na filtrze zainstalowanym w rurze wznoszącej zbiornika (system GARDEN Complex I) lub filtrze podziemnym zainstalowanym przed zbiornikiem (system GARDEN Complex II) odbywa się jej mechaniczne oczyszczenie z zabrudzeń, a czysta woda spływa do zbiornika. Nadmiar wody, który może okresowo dopływać do zbiornika, odpływa poprzez automatyczny przelew poza zbiornik. Do podlewania trawnika wykorzystuje się standardowe węże ogrodowe oraz naziemne zraszacze dostępne w punktach ogrodniczych.

Systemy zagospodarowania wody deszczowej w ogrodzie

Systemy ogrodowe obejmują: kompletny zbiornik wyposażony w filtr i przelew, zatapialną pompę wielostopniową jednofazową zamocowaną w zbiorniku, zakończoną poborem z sitkiem i pływakiem oraz niezależną od zbiornika skrzynkę ogrodową.

Nasza firma proponuje swoim klientom zintegrowanie systemu do gromadzenia wody deszczowej z systemem automatycznego nawadniania. 

Pełen asortyment produktów znajduje się na stornie naszego sklepu internetowego http://aquatechnika.com.pl/

Systemy zagospodarowania wody deszczowej w ogrodzie